PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834349}

Inicjacja

Come As You Are
6,5 636
ocen
6,5 10 1 636
Inicjacja
powrót do forum filmu Inicjacja

Super niespodzianka - podchodziłem do tego filmu jakoś bez większego przekonania,a tym czasem okazał się to jeden z najlepszych obrazów jakie ostatnio widziałem.Świetne kino drogi - super się to oglądało,mnie ten film porwał od pierwszych scen.Mocny temat podany w komediowej tonacji - oglądając takie filmy człowiek zdaje sobie sprawę jakie ma szczęście że jest w pełni sprawny.Dla mnie ten film nie ma wad - są świetne komediowe momenty,kiedy można się szczerze pośmiać,ale są też wzruszające sceny kiedy można łezkę uronić jak podczas świetnej końcówki.Na duży plus również aktorstwo,fajna muzyczka i dobrze napisane dialogi - "wzrok zawodzi nogi nie słuchają,ale nasze fiuty się nie poddają".Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

ciekawe jak 2 pierwowzory wypadaja na tle tego remaku. mnie rozwalilo jak rapowali na pogrzebie, nie cierpie rapu ale ten byl calkiem przyjemny i context taki ze smialem sie przez lzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones