PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120103}

Zostań

Stay
7,2 70 838
ocen
7,2 10 1 70838
6,2 18
ocen krytyków
Zostań
powrót do forum filmu Zostań

Film nie jest zły. Dobra obsada, wizualnie też fajnie, tylko że.......
męczyłem się oglądając ten film. Po prostu.
Gdzieś czegoś zabrakło moim zdaniem, nie zainteresował mnie i dziwię się wysokiej średniej
ocenie filmu.

ocenił(a) film na 9
nik20

Może chodzi o to, że nie do końca go zrozumiałeś.

KoskinPL

W tym rzecz, że zrozumiałem. Jednak film jako całość ( wprowadzenie, cała historia ,zakończenie) nie zaciekawiło mnie i można powiedzieć, że w pewnym stopniu nie usatysfakcjonowało. Może oczekiwałem jakiegoś zaskoczenia, albo czegoś w tym stylu. Nie w moim guście są też filmy z bohaterem w pewien sposób psychicznie przetrąconym, stąd niska ocena.
Nie wiem czy to wiarygodne źródło, ale na imdb ma notę 6,7, bliższą prawdziwej wartośc wg. mnie.

ocenił(a) film na 9
nik20

Każdy ma inny gust. Mi akurat przypadł ten film do gustu, ponieważ ja lubię filmy, których akcja dzieje się w ludzkim umyśle.

ocenił(a) film na 10
nik20

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Oglądałem go już pewnie kilkanaście razy. Jakbym miał napisać recenzję to było byłoby ich też kilkanaście. Wszystkie dawałyby 10/10. Rozumiem jednak, że może się komuś nie podobać. Oglądałem ten film z ludźmi którzy mówili, że jest gęsty jak melasa a ja zawsze mam wrażenie że przepływam przez niego jak przez 2 minutową reklamę. Taką z bardzo niepokojącym przekazem podprogowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones