Dane DeHaan

Dane William DeHaan

7,6
15 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane DeHaan

Dane wygląda jak syn Benicio Del Toro i Leonardo DiCaprio...

Babe86

DiCaprio skojarzyłem od razu, ale gdzieś z tyłu głowy siedział mi ten drugi .... Del Toro :)

Babe86

A mi przypomina Mille Jovovich ;)

unknown80

albo Shane z "L word" xD

unknown80

Nie dziwie Ci się bo Jovovich wygląda właśnie jak DiCaprio.

Babe86

Dokładnie tę samą mieszankę wytypowałam, hehe

użytkownik usunięty
Babe86

Obstawiam, że Leo jest matką, a Del Toro ojcem ;)

Babe86

hmm, ciekawe jak oni to zrobili :/

_j_w_

zgadzam sie , nawet tak ciotowato jak Dicaprio chodzi i glosik ma podobny do niego a z Del Toro ma tyle wspolnego co jeż ze szczurem

Babe86

dokładnie Benicio Del Toro plus Leonardo DiCaprio! a myślałam, że tylko ja mam takie zajawki :)
do tej mieszanki dodałabym jeszcze Brada Pitta (to był chyba trójkąt:)

użytkownik usunięty
Babe86

Dokładnie! Jak go zobaczyłam od razu przypomniał mi się młody Leonardo! :D

Każde pokolenie musi mieć swojego Leo Dicaprio, hehe ;) Są tak podobni że mogliby być rodziną. Tak czy siak, gościu nawet nieźle gra. Kto wie, może niedługo wystąpi w remake'u Titanica ;) Tylko gdzie by mu znaleźli drugą taką Kate Winslet ?

Babe86

O tym samym pomyślałam, jak tego smyka zobaczyłam :]

sweet_anger

Ma też w sobie trochę z młodego Davida Bowie,nie wiem dlaczego,ale od razu o nim pomyślałam,gdy zobaczyłam Dane'a pierwszy raz:)

czubaka2090

Zgodzę się. Szczególnie tutaj. http://1.fwcdn.pl/ph/46/02/504602/449668.1.jpg oraz tutaj http://4.bp.blogspot.com/-8CuQo75mIDM/UJBGmscAwrI/AAAAAAAA0DM/zam5Wk-gfQc/s640/b ob+Gruen+Keith+Richards,+Tina+Turner+&+David+Bowie,+NYC+1983.jpg

rudejestwredne6

^genialne,zdjęcia prawie,że identyczne ;) prawda? ja w głowie miałam tylko Bowie,gdy na niego patrzyłam:)

czubaka2090

David Bowie? Może minimalnie. Najbardziej jest podobny właśnie do Benicio Del Toro i Leonardo DiCaprio, a przede wszystkim do Leonardo DiCaprio.

rudejestwredne6

na tym pierwszym zdjęciu powiedziałabym ze to młody matt damon;p

Babe86

Tak tak! Di Caprio! Identyczne oczy i oczodoły, a reszte urody po Bowiem.

Babe86

Jak się uśmiecha to raz go nawet pomyliłam z DiCaprio...;)

dostepe

....wam dzieci wszystko się kojarzy z DiCaprio, a przecież Dane DeHaan jest nieślubnym
synem Brada Dourifa.

Babe86

DiCaprio z Aviatora. Pierwsze skojarzenie...

Babe86

Poprostu wygląda jak zły brat blizniak Leonardo di Karpio :)

Babe86

Mnie on wygląda na połączenie Brada Pitta i Andy Serkisa. Pomyślałem o tym jak go tylko zobaczyłem w filmie, a jak się w goblina zmienił to już cały Serkis.

Babe86

obstawiałam połączenie DiCaprio z Gosling'iem,

użytkownik usunięty
Babe86

haha dokładnie xD

Babe86

Mi pierwsze co przyszło do głowy, oglądając go w Spiderman'ie, że to mieszanka (nie tylko z wyglądu ale i z charakteru) młodego Leonardo DiCaprio z młodym Brad'em Pitt'em :]

Babe86

Zgadzam się ze wszystkimi.Natomiast w moim odczuciu ma w sobie też coś z Marka Hłaski ;D

Babe86

mnóstwo takich łazi po ulicach brzydkich blondynów, tez mi cód

Babe86

David Bowie + Leo.
Jak taki mix dwóch moich ulubionych mężczyzn ever może sobie chodzić po ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones