NirvanaI

9,5
13 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nirvana

Wiem, że dużo jest odpowiedzi na ten temat, aczkolwiek bardzo nurtują mnie niejasności. Bardzo bym chciała poznać wasze zdanie. Prosiła bym o szerszą definicję z argumentami:)

Edzilka

Dla mnie przemawia fakt że mógł raczej popełnić samobójstwo,wciągnął się w nałóg heroinowy ponieważ nawet sam chciał spróbować,no to sobie spróbował że się uzależnił na dobre.Nie wierze raczej w teorie spiskowe że żona go mogła kropnąć bo by raczej już dawno w pierdlu siedziała.

Patologia546

Też uważam że po prostu sam się zabił- depresja, zmęczenie, niezadowolenie z swojego życia...

Generalnie polecam obejrzeć to:
http://www.iplex.pl/filmy/kurt-i-courtney,1574

Patologia546

Żona go nie zabiła, wynajęła do tego kogoś. El Duce mówił, że proponowala mu 50 tys dolów za zabicie Kurta, ten odmówil.
Jakis czas pozniej zostal znaleziony martwy po tym hak sie z tego zwierzyl i podal imie "zabojcy", z ktorym byl widziany tóż przed śmiercią.

Edzilka

Ja myślę ze zabila go courtney love poniewaz gdy kurt pojechal do Rzymu chcial wziąc z courtneey rozwód,a ona niedostala by pieniędzy .To prawda ze kurt chcial popelnic samobójstwo ale potem zrezygnowal.

amy lee

Mam nadzieję ze potym co napialam nikt nie będzie mnie obrazac bo kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac.

amy lee

Wybacz ale nie mogę przejść obojętnie obok twojego postu,Jak to zrezygnował ? słońce zaświeciło czy jak ? osoba chora na depresję jak Kurt raczej nie rezygnuje z takich zamachów.

Patologia546

Zniszczyły go narkotyki ,uzależnił się ,poczuł niechęć do samego siebie ,dłużej z takim życiem nie wytrzymał i strzelił sobie w głowę strzelbą ,zostawił list pożegnalny .

Dymiano

Czytałeś ten list i fakty z nim związane?
W liscie sam nie napisal nic o tym, ze sie zabija. Wyjasnial w nim dlaczego cche zakończyć kariere.
Reszta była dopisana.
Prawniczka i przyjacióła rodziny znalazła w torbie Courtney kartkę na której ćwiczyła charakter pisma Kurta..

użytkownik usunięty
Edzilka

Powtórka z Elvis'a. Kosmici. "Króla" porwali, a Cobain'a zabili.
A tak na serio. Heroina + Broń nie dają nic dobrego.

Edzilka

Mi się wydaję, że nie popełnił samobójstwa. Jest wiecej dowodów na to, że brały w tym udzial osoby trzecie, niż, że zrobil to sam.
Czytaliście list ktory przy nim znaleziono, to nie był list pożegnalny, to było wytlumaczenie, dlaczego chce zakonczyc kariere. Wytłumaczenie dla fanów.
We krwi mial wielka dawke heroiny, ktorej nie bylby sam sobie w stańie wstrzyknać i późnij jeszcze pociagnąć za spust.
Chciał sie rozwieść z tą rurą Courtney Love i w taki sposob, żeby nie doatala żadnj kasy.
Ona wiedzial, że w najlepszy wypadku dostani połowe majątku, ale jak się go pozbędzie dostanie wszystko plus prawa.
Poza tym mówił, że córka jest dla niego najważniejsza, chciał żyć dla niej, więc dlaczego miałby sie zabijać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones