PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 42 086
ocen
8,4 10 1 42086
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

jestem po 3 odcinku 1 serii i jedna rzecz rozbraja mnie całkowicie. Otóż Julian co by nie robił zawsze ma przy sobie szklaneczkę, prowadzi auto - sączy whiskey, dokonuje włamania - sączy whiskey :)

ocenił(a) serial na 10
dybsi

o stary obejzyj wszystkie 7 sezonow ;) serial naprawde swietyn ;D trzeba go tylko zrozumiec, no i przydalo by sie troche porytego poczucia humoru ;) Poczekaj az Bubbles wejdzie na pierwszy plan ;p

ocenił(a) serial na 10
dybsi

To nie whisky, a rum z colą. Zajebisty drink btw. Sam zacząłem go pic po obejrzeniu chłopaków :)

ocenił(a) serial na 10
cdwMarian

Ja podziwiam tego aktora za to, ze nie wyleje ani kropelki ze szklaneczki, np. w sytuacji jak Randy poraził go paralizatorem w odcinku 7, sezonu 3 pt. ''Złudzenia oficera Jima Lahey'a'' i w odcinku 3, sezonu 4 jak Bubbels, Ricky i Julian pobili się, bo myśleli, że Julian to wielka stopa i Julian upadł na ziemie nie wylewając ani trochę. Genialne :)

ocenił(a) serial na 10
Jedras992

Nawet jak chłopaki kompletnie się wystukali z kasy w trzecim sezonie bo Randy i Ricky rozwalili basen z wódką Julian nosił pustą szklankę. Genialne :P

ocenił(a) serial na 8
Shaman191

Ale nawet to się nie umywa do momentu kiedy mieli wypadek i wylądowali samochodem do góry nogami... A szklanka dalej pełna ;d

ocenił(a) serial na 10
Jedras992

hehe uwielbiam ten odcinek ze "sraskłaczem" :D

ocenił(a) serial na 10
Jedras992

to byl srasklacz

ocenił(a) serial na 10
cdwMarian

Cuba Libre, boski drink!

dybsi

zawsze i wszędzie ;D kocham ten serial

ocenił(a) serial na 10
dybsi

i tak do ostatniego odcinka będzie... :] rewelacyjny serial!, jak dla mnie 'Pijany Jim Lahey' wymiata.. :D

ocenił(a) serial na 10
dybsi

Mnie też zawsze bawi ta szklaneczka, najlepsza akcja była jak dachowali samochodem, wyczołgują się z przewróconego auta, a Julian oczywiście w jednej z rąk pełna szklaneczka trunku... Albo w sądzie jako oskarżony ze szklanką w ręku :D

ocenił(a) serial na 7
snikers

mnie jeszcze śmieszy jak nazywa to "drineczkiem", zawsze i wszędzie, no poprostu mnie to niszczy, zawsze jak coś pije tylko czekam zeby odpowiedzieć - drineczka :)

ocenił(a) serial na 10
Dranger

albo jak Julian przynosi Rickowi i Bubblesowi drinki w obciętych butelkach plastikowych :D

ocenił(a) serial na 10
pawelprokopowicz

albo jak pija jeden z miski dla psa, drugi z jakiegos plastiku

ocenił(a) serial na 10
dybsi

A nie bawia was np. tytuły odcinków? ja zawsze spadam z krzesła

DrGozno

OOO tak , juz po samym tytule jestem w dobrze rozbawiona , mam swoje ulubione : "Lampart nigdy się nie pozbędzie centek z gówna", "Najnowsza generacja bidonów na siki", "Ja jestem wódką" i "Jim Lahey to chlor i nic tego nie zmieni" i może jeszcze "Nawałnica gówna":)) a Twoje ulubione ?

albatros23

Kocham ten serial! Kocham!

ocenił(a) serial na 10
albatros23

"Nie jestem gejem kocham Lucy. Zaraz może jestem gejem" "Nigdy nie ufaj facetowi bez koszulki" "Nie wołaj wilk jak gówno masz" zauważyłem że Ci nie odpisałem a to bardzo niegrzeczne więc po roku chce się poprawić;)

ocenił(a) serial na 9
dybsi

W sezonie 6 (?, Odcinek kiedy Bubbles otwiera Kittyland) jest scena, w której Lahey udaje pijanego i zakłóca relacje na żywo, Ricky oczywiście się na niego rzuca, z oddali nadbiega Jules OCZYWIŚCIE Z DRINECZKIEM próbuje ich rozdzielić i w pewnym momencie szklanka rozbija się na plecach Ricky'ego, a dosłownie chwilę później Julian ma już nową i napełnioną xD oczywiście to nowe ujęcie, ale i tak beka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones