PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625071}

Unforgettable: Zapisane w pamięci

Unforgettable
6,9 2 441
ocen
6,9 10 1 2441
Unforgettable: Zapisane w pamięci
powrót do forum serialu Unforgettable: Zapisane w pamięci

Drugi sezon o wiele bardziej interesujący niż pierwszy. Bardzo dobrze się ogląda. Naprawdę polecam.

użytkownik usunięty
katjo13

Mnie jedno nie pasuje: pod koniec pierwszego sezonu była podejrzaną o morderstwo, Roe itp. pomogli ją oczyścić. A teraz o nich wszystkich zapomniała?

Mnie tez to ciekawi! Nagle nie ma tych postaci, przeszli do nowego biura jakby nigdy nic :o

Poza tym drugi sezon mi się mniej podoba. W pierwszym były ciekawsze postacie... Sezon 2 zaczął mnie nudzić, ale licze na to, że jeszcze mnie coś w nim zaciekawi. Jak nie, to na pewno nie obejrzę sezonu. Ale to tylko moje zdanie, każdemu podoba się coś innego :)

ocenił(a) serial na 6
katjo13

ja czekam aż znowu ruszy się coś z jej siostrą w sumie ten watek mnie najbardziej interesuje

Bene

Mnie ciekawi dlaczego tak nagle przerwali sezon drugi, wróciła opiekować się dzieckiem czy co?

katjo13

dla mnie ekipa z 1. sezonu była fajniejsza, barwniejsza, a w drugim nagle urwali wszystkie wątki z tymi bohaterami i dali całkiem nowe otoczenie. poza dwójką głównych bohaterów, reszta z 2. sezonu to nudziarze /:

manowce

Nudny to był trzeci sezon. Szkoda, bo 2 pierwsze fajnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones